Hesaplihirdavat.com'a Hoşgeldiniz

01. Biz Kimiz

Hesaplı Hırdavat, hırdavat, inşaat ve tamir malzemeleri alanında en kaliteli ürünleri tüketiciye en uygun fiyatlarla sunma amacıyla 19.09.2017 tarihinde Kütahya Safa İnşaat ltd. şti. tarafından kurulmuştur.

2017 yılından bu Hırdavat, inşaat ve tamir malzemeleri sektöründe. Kütahya Merkezde bulunan firmamız hem Dükkân hem de sanal mağaza olarak her zaman müşterilerinin memnuniyetini öncelikleri arasında ilk sıraya koymuştur. Bu yaklaşımımızı E-ticaret sitemizden yapılan alışverişler için de aynı titizlikle göstermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin verdikleri siparişlerin en kısa sürede kendilerine ulaşması için sürekli olarak stoklu çalışmaktayız.
Hesaplı Hırdavat sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerin en sorunsuz şekilde gerçekleşmesi ve gerekli durumlarda iptal, iade ve değişim taleplerinin hızla işleme alınabilmesi için müşteri hizmetlerimiz her zaman sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırdır. İyi alışverişler dileriz!

5000+ den fazla müşteriye gönderdiğimiz kargolarda %95 oranında olumlu dönüş olarak e-ticaret hayatımıza her gün kendimizi ve ekibimizi geliştirerek devam etmekteyiz.ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetimizdir.