TESLİMATLA İLGİLİ SORULAR

Hesaplihirdavat.com üzerinden satınalmış olduğunuz ürünlerde standart teslim süremiz 3 iş günüdür. Belirli ürün gruplarında (siparişe istinaden üretilen ürünlerde) teslimat süreleri farklılık gösterebilmektedir.

Siparişler anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo ile gönderilmektedir. Kaba inşaat ve Boya ürünleri sadece kütahya bölgesine, kendi araçlarımızla aynı gün göndermekteyiz.

ÖDEME VE SİPARİŞLERİNİZ İLE İLGİLİ SORULAR

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3′ üncü kişilerin erişimine karşı yeni nesil SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde 3′ üncü kişiler tarafından görülememekte ve Hesaplihirdavat.com tarafından kayıt edilmemektedir.

Kredi kartı, banka kartı, havale/EFT,  aracılığıyla siparişinizin ödemesini kendiniz yapabilirsiniz. 

Siparişinizin durumunu web sitemiz veya mobil uygulamamız içerisinde yer alan ”Siparişlerim” bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargo ile gönderiliyorsa kargoya verildikten sonra, sipariş takip bölümünde yer alan kargo takip linkine tıklayarak kargo durumunu detaylı olarak görebilirsiniz.

 

İade talep formunu doldurarak iade edilecek ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri ile gönderim yapabilirsiniz. (Kütahya Safa inşaat  taah.san.tic.ltd.şti) üzerinden yapabilirsiniz.